


14K Diamond-Cut Foot Charm
| Metal Type | 14k Yellow Gold |
| Item Number | D1730 |
| Length of Item | 23 mm |
| Charm/Element Length | 14.25 mm |
| Feature | Solid |
| Manufacturing Process | Casted |
| Width of Item | 6 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Pendants & Charms |
| Sold By Unit | Each |
| Pendant/Charm Type | Themed |
| Profile Type | Concave |
*More color/metal-type options maybe available, use search button (found on the top right corner of the website).
Choose options



14K Diamond-Cut Foot Charm
Sale price$131.68
Regular price$237.18












