









10K White Gold 1/6 Ct.Tw. Round Diamond Paper Clip Pendant
| Metal Type | 10k White Gold |
| Item Number | 63681W |
| Style | Fashion Pendants |
| Primary Gem Type | Diamond |
| Primary Gem Shape | Round |
| Primary Gem Color | G-h |
| Primary Gem Clarity | I1 |
| Primary Gem Weight | 0.15 ct |
| Primary Gem Setting | Shared Prong |
| Length | 26.59 mm |
| Width | 7.8 mm |
| Height | 2.0 mm |
*More color/metal-type options maybe available, use search button (found on the top right corner of the website).
Choose options










10K White Gold 1/6 Ct.Tw. Round Diamond Paper Clip Pendant
Sale price$1,195.00
Regular price$2,506.00












