




14K 3-D Hollow Cross Pendant
| Metal Type | 14k Yellow Gold |
| Item Number | C3624 |
| Length of Item | 35 mm |
| Feature | Hollow |
| Width of Item | 17 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Pendants & Charms |
| Sold By Unit | Each |
| Pendant/Charm Type | Themed |
| Bail Width | 3.65 mm |
| Bail Length | 6.7 mm |
*More color/metal-type options maybe available, use search button (found on the top right corner of the website).
Choose options





14K 3-D Hollow Cross Pendant
Sale price$278.00
Regular price$491.00












