



14K Fancy Link Bracelet
| Metal Type | 14k Yellow Gold |
| Item Number | SF1556-7.25 |
| Finish | Polished |
| Length of Item | 7.25 in |
| Chain Length | 7.25 in |
| Chain Type | Link, Other |
| Chain Width | 7 mm |
| Clasp /Connector | Spring Ring |
| Feature | Hollow |
| Manufacturing Process | Extruded |
| Width of Item | 7 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Bracelets |
| Sold By Unit | Each |
| Bracelet Type | Links |
| Gender | Women's |
| Texture | Textured |
*More color/metal-type options maybe available, use search button (found on the top right corner of the website).
Choose options




14K Fancy Link Bracelet
Sale price$622.00
Regular price$1,171.00












