



14K Satin Diamond-Cut Open-Backed Karate Female Chain Slide
| Metal Type | 14k Yellow Gold |
| Item Number | C2646 |
| Finish | Brushed |
| Length of Item | 18 mm |
| Charm/Element Length | 18 mm |
| Charm/Element Width | 24 mm |
| Manufacturing Process | Casted |
| Width of Item | 24 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Pendants & Charms |
| Sold By Unit | Each |
| Pendant/Charm Type | Slides |
| Texture | Diamond-cut |
| Relative Size | Small |
*More color/metal-type options maybe available, use search button (found on the top right corner of the website).
Choose options




14K Satin Diamond-Cut Open-Backed Karate Female Chain Slide
Sale price$415.00
Regular price$826.00












