



14K Unicorn Charm
| Metal Type | 14k Yellow Gold |
| Item Number | C1142 |
| Finish | Brushed |
| Length of Item | 16 mm |
| Charm/Element Width | 13 mm |
| Width of Item | 13 mm |
| Engravable | Not Recommended |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Pendants & Charms |
| Sold By Unit | Each |
| Pendant/Charm Type | Themed |
| Texture | Diamond-cut |
*More color/metal-type options maybe available, use search button (found on the top right corner of the website).
Choose options




14K Unicorn Charm
Sale price$220.00
Regular price$409.00












